Zapraszamy Was do naszego domku na drzewie,

usytuowanego kilka metrów nad ziemią, z widokiem na otaczającą przyrodę i malowniczą rzekę Pliszkę. Domek nazwaliśmy „Czarna Korona Olszy”, bo do niej się przytula, z nią tworzy całość, chroni się i otwiera w jej konarach. Wprost w okna zagląda również rozłożysty i wiekowy dąb.

 

Zasiadając na jednym z tarasów, czy w środku można podziwiać przestrzeń, delektować się widokami o każdej porze roku, gdyż nasz domek ma ku temu wszystkie udogodnienia: jest w nim przytulnie i cieplutko, zaparzysz sobie aromatyczną kawę i herbatę, stąpać będziesz najlepiej boso po drewnianej posadzce tym bardziej odczuwając budulec tego wnętrza.

 

W łazience toaleta i prysznic z ciepłą wodą pozwolą na wyjątkowy komfort przebywania i nocowania przez wiele dni. Lornetka przybliży detale otoczenia, i umożliwi odkrywanie ptactwa i zwierzyny. Na naszych półkach znajdziesz interesującą lekturę, którą możesz również zabrać na górny taras i delektować się przestrzenią, bliskością natury zasiadając wygodnie na kanapie.

 

Rano zbudzi Was koszyczek „Czerwonego Kapturka”, o ile nie dopadnie go wilk. To wszystko możesz robić sam ale również w towarzystwie bliskich Ci osób. Choć musimy przyznać nasz domek jest miejscem dość kameralnym, komfortowo dla 2 osób dorosłych i do 3 dzieci. Przed domkiem miejsce na ognisko, plac zabaw z piaskiem i ślizgawką dla dzieci.

 

tel. Maciej Kusz +48 608 492 143, mail:  amkusz@poczta.onet.pl

Czarna korona olszy

Co jeszcze tu znajdziesz, czego jeszcze doświadczysz?

Baszta nad rozlewiskiem

Na terenie Doliny Uradu budowany jest również Modrzewiowy Dworek w technologii glinosłombala (stelaż z drzewa modrzewiowego, wypełniany kostkami słomy i tynkowany warstwami gliny) znajdziesz tu również nasz budynek gospodarczy zwany przez nas w uproszczeniu hobbitówką, czyli ziemiankę z zielonym dachem na którym kryją się również zioła i warzywa.

 

Miejscem dla relaksu jest nasza plaża przy malowniczej rzece Pliszce z piaskiem, leżakiem, huśtawką i pomostem. Można tu delektować się widokami natury, odgłosami przyrody, budować zamki z piasku, czy łowić ryby. Znajdziecie tu także ukojenie w objęciach hamaków różnej maści, rozwieszonych w różnych malowniczych zakątkach Doliny Uradu. Możesz również spacerować, a w okresie grzybobrania okoliczne lasy zapraszają użyczając swoje bogactwa.

 

Jeśli zapragniesz zorganizujemy: warsztaty lepienia z gliny, strzelanie z łuków, spływ kajakowy po Pliszce, rejs łodzią motorową po Odrze, poczęstunek na łonie natury, skontaktujemy z pszczelarzem umożliwiając kupno miodu z pasieki, czy producentem serów kozich.

 

Cennik

Czarna korona olszy

pobyt 1 lub 2 osób za dobę

dopłata za następną osobę za dobę

Max do 5 osób.

Minimum rezerwacyjne

2 noclegi

580,00 zł

140,00 zł

Baszta nad rozlewiskiem

pobyt 1 lub 2 osób za dobę

dopłata za następną osobę za dobę

Max do 6 osób.

Minimum rezerwacyjne

2 noclegi

690,00

160,00 zł

zniżka FB 10% - ( uzyskanie min 200 laików pod postem z pobytu u nas )

KONTO DOLINY URADU:

Maciej Kusz    39 1020 2036 0000 0602 0102 6533 PLN      86 1020 2036 0000 0202 0111 7548 EUR      SWIFT: BPKOPLPW

 

tel. Maciej Kusz +48 608 492 143, mail:  amkusz@poczta.onet.pl

Zasady panujące w Dolinie Uradu:

- Dzień u nas rozpoczyna się o 16:00, a kończy o 12:00,

 

- biorąc pod uwagę wysokości, na których się poruszamy, na terenie obiektu i Doliny Uradu obowiązuje zakaz spożywania i przebywania pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających,

 

- Rodzice lub Opiekunowie dzieci przebywających na terenie Doliny Uradu, odpowiadają za ich bezpieczeństwo,

 

- dbając o bezpieczeństwo naszych gości, w przypadku niebezpiecznych warunków atmosferycznych, zastrzegamy sobie prawo do zmiany kwatery Państwa do zaprzyjaźnionych hoteli w Słubicach.

 

- cena podstawowa nie podlega zmianie w przypadku pobytu tylko jednej osoby dorosłej lub jednej osoby dorosłej i dziecka.

 

- w domku na drzewie nie przewidujemy pobytu zwierząt, mimo iż bardzo je lubimy,

 

- najemcy odpowiadają materialnie za usterki sprzętu, lub obiektów w Dolinie Uradu spowodowane z własnej winy.

 

- potwierdzeniem rezerwacji jest opłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% ceny pobytu, jest to tożsame z akceptacją w/w regulaminu.

 

- w domku na drzewie nie ma dostępu do Internetu, a za dodatkową opłatą zagłuszamy fale sieci telefonii komórkowych :-).

-  W naszym obiekcie zabrania się organizowania głośnych imprez. Na teren obiektu mogą wchodzić jedynie osoby związane z rezerwacją. Konsekwencja finansowa za złamanie powyższej zasady 500 zł

od osoby. Prosimy sprawdzić czy ilość osób wchodzących na nasz teren zgadza się z ilością osób w rezerwacji.

W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo, kameralność i komfort naszych gości.

 

- Nasze domki nie posiadają aneksu kuchennego. Wyposażone są jednak w małą lodówkę, ekspres do kawy, czajnik bezprzewodowy, sztućce i naczynia. Nie można w domkach gotować nawet na własnych urządzeniach, ale na miejscu polecimy klimatyczne i smaczne restauracje mieszczące się w pobliżu.

 

- Zagadnienia, które nie zostały poruszone wyżej, wymagają konsultacji z gospodarzami pod rygorem konsekwencji finansowych.

 

Udostępniamy Państwu nasze oczko w głowie. Prosimy pamiętać, iż zadośćuczynienie za zniszczenia będą powiększone o ewentualne straty za dochody utracone w związku z koniecznością odwołania

następnych rezerwacji.